OliveOs Zeytin, Zeytinyağı Otomasyon Programı

Önce Müşteri Memnuniyeti.

“Satış, servis, kalite, hizmette ve müşteri ilişkilerinde “en iyi” olmak için çalışıyor. Çalışmalarımızın tamamında önce müşterimizi dinliyoruz. Onun için gerekli en iyi çözümü en uygun şart ve fiyatlarda sunuyoruz.”

2005 Yılında Balıkesir Ayvalık’ta Ersan ERGİT tarafından kurulan firmamız, 2005 Yılından beri faaliyetlerine devam etmektedir.

Birçok Sektörde Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.
www.projeegitim.com sitemizden diğer projelerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Videoyu Oynat

OliveOs Zeytin Zeytinyağı Üretim Otomasyon Programı

Sayın Müşterilerimiz Sezon boyu değerli müşterilerimizin katkıları ve istekleri ile programımızı sizlere çok daha iyi hizmet verebilmek için güncelleyip yeniledik. Yeni hasat sezonuna kadarda geliştirip düzenlemeye en hızlı şekilde devam edeceğiz. Program için talep ve istekleriniz için her zaman siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

18+

Yıllık Sektör Tecrübesi

50000+

Üreticiye Hizmet

75+

Üretim Tesisi

20+

Sektörde Özel Projeler

OliveOs

Çalışma Sistemi:

1. Tasiriye sistemi Getirilen ürüne göre belirli bir fiyat belirlenerek alınan sıkım ücreti şeklinde.
2. Hak (pay) sistemi Çıkan yağ ya da giren ürün üzerinden belirlenen % … lik oranda alınan pay şeklinde.
3. Emanet ve avans sistemi Dönemlere dayalı nakit alış verişi ve emanet ürün alışverişi sistemi şeklinde.

Çalışma şekli:

Programımız genel olarak çift veri tabanı yapısı şeklinde çalışmaktadır. Resmi, sonradan muhasebeleşecek, emanet gibi ayrı alanlarda tutulması gerekli evraklar ve kayıtlar tek bir programda çift ya da tek kayıt yapılarak saklanıp programda görüntülenebilmektedir. İkili veri tabanı sisteminde herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan işlemleri tek bir programda görebileceksiniz.

Uyumluluk:

OliveOs müşteri istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek istenen tüm özelliklerin eklenebileceği esnek bir yapıda hazırlanmaktadır. Kurulum ve sonrasında üretim ve güncelleme işlemleri kesintisiz devam ettirilmektedir.

Kurulum ve uygulama:

İşletmeniz için gerekli ön keşif uzman ekibimiz yapar. Sizin çalışma sisteminize göre kurguyu hazırlayıp programının çalışmasını sağlar. Daha önceki çalışma sisteminiz, işleyişiniz, personeliniz, depo, tank, kantar tartı, e-dönüşüm çözümleri, pazarlama ve gerekli tüm alt yapıya yönelik hizmeti anahtar teslim bir şekilde müşterilerimize sunmaktayız.
3 (2)

“OliveOs kullanıcı tercihlerine göre şekillendirilip, özelleştirilebilir. Bilgisayar, Tablet, Cep telefonu gibi gibi bir çok aygıtta sorunsuz çalışabilir”

OliveOs Android

OliveOs v 1.4

Bize Aşağıdaki Telefon Numaralarımızdan Ulaşabilirsiniz